26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Понеділок, 25 травня 2020 11:35

ЛЕЙТМОТИВ ЩОПОНЕДІЛКОВОЇ НАРАДИ ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ – БОРОТЬБА З КОРОНАВІРУСОМ ТА ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ ОТГ

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

          25 травня 2020 року відбулася щопонеділкова наради при Маловисківському міському голові, яку Юрій Гульдас провів із заступниками та керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Маловисківської міської ради.

          Одним з основних питань, зважаючи на неблагополучну ситуацію в місті і районі на захворювання маловищан на COVID-19 та можливі подальші наслідки цього, було обговорення заходів щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції в населених пунктах Маловисківської ОТГ. Крім цього, не зважаючи на урядові документи, що послаблюють карантинні заходи, міськрадою визначено деякі пункти, згідно яких карантин послаблювати поки що не варто. Це зокрема стосується відкриття дошкільних навчальних закладів. Крім того, наголосив Юрій Гульдас, що необхідно серйозно ставитися до цього захворювання і, як і раніше, дотримуватися протиепідеміологічних заходів та правил гігієни.

          Керівники комунальних підприємств громади прозвітували про виконану роботу за тиждень та розповіли про плани на наступний. Проблемами території поділилася сільський староста сіл Паліївка та Веселе Людмила Шамка (заміна ламп вуличного освітлення, освітлення села Веселе, встановлення автобусних зупинок, грейдерування вулиці Берегова, обкошування дороги на кладовище тощо).   

          Також міського голову цікавив стан справ у освітній галузі. Зокрема, на якій стадії нині подання до суду на винуватців надзвичайної ситуації, яка сталася в кінці лютого в міській ЗШ №3, коли буревієм було понівечено частину даху над актовим та спортивним залами.

          Крім того начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому міськради Алла Шпак поінформувала про те, що нинішнього тижня в загальноосвітніх навчальних закладах закінчується навчальний рік і всі, окрім випускників, завершують навчання. А ще про те, як і в якому форматі нинішнього року планується проводити випускні та вручати атестати про середню освіту випускникам.

          Про те, як проводяться заняття та як планується провести випуск нинішнього року розповіла й директор Маловисківської ДШМ Леся Король.

          Керівник ДЮЦ «ВИСЬ» Володимир Кузьмич поінформував про роботу навчального закладу та підготовку до відзначення Дня захисту дітей (розглядається декілька варіантів відповідно до ситуації, яка складеться на час проведення у зв’язку з карантином).

          Начальник відділу культури та туризму виконкому міськради Юлія Рижикова розповіла, в якому форматі нинішнього року планується провести ювілейний – десятий – конкурс «Молода людина року» та відзначати День міста Мала Виска (якщо дозволить ситуація з пандемією на коронавірус)

Читали 602 разів

Архів Новин

« Липень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини