26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Вівторок, 26 травня 2020 11:22

ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ВІДБІР КАНДИДАТІВ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «МОЛОДА ЛЮДИНА РОКУ-2020»

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

          Нинішнього року минає десять років, як за ініціативою Маловисківського міського голови Юрія ГУЛЬДАСА засновано конкурс «Молода людина року», який для багатьох молодих, грамотних, прогресивних та перспективних людей міської громади став путівкою на професійній ниві, або ж визнанням їх фаховості на роботі та поваги серед жителів території. Втім нинішнього року, зважаючи на карантинні та протиепідеміологічні заходи, пов’язані з пандемією на COVID-19, звична процедура проведення заходу зазнала деяких змін. На запитання про те, як відбуватиметься відбір кандидатів та проводитиметься визначення переможців у номінаціях конкурсу в 2020 році відповідає – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови організаційного комітету для організації та проведення конкурсу «Молода людина року-2020» Алла ЖОВТИЛО.

 

          - Основні зміни відбулися в організації проведення, а саме: розширено можливості подання документів претендентами на участь в конкурсі шляхом самовисунення та змінено систему обрання переможців у номінаціях – вони обиратимуться не прямим голосуванням, а експертною комісією . До того ж як переможці, так і лауреати отримають на згадку про участь в конкурсі подарункові сертифікати від однієї з торгівельних мереж Малої Виски. Але про все по порядку…

          Відповідно до розпорядження Маловисківського міського голови від 19 травня 2020 року №36/б, як і минулого року в 2020 році конкурс буде проводитися в десяти номінаціях:

  • молодий  підприємець  року;
  • молодіжна  ініціатива  року;
  • молодий  керівник року;
  • молодий  працівник  силових та спеціальних структур (органів безпеки) року;
  • молодий  державний  службовець року;
  • молодий  юрист  року;
  • молодий  працівник охорони здоров’я року;
  • молодий  освітянин  року;
  • молодий  талант  року  в  галузі  культури  та  мистецтва;
  • учень  року.

 

          - Хто може бути претендентом на участь у конкурсі?

 

         - У Конкурсі можуть брати участь громадяни України віком від 14 до 35 років, які проживають на території Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади.

Претендент може бути висунутий трудовим чи навчальним колективом за місцем роботи або навчання, громадськими об'єднаннями чи шляхом самовисування.

 

- Які основні критерії відбору кандидатів та оцінювання конкурсантів?

 

Звання “Молода людина року” присвоюється молоді, особливі досягнення якої сприяють розвитку суспільно-економічного життя громади та розбудові України.

Буде враховано ступінь соціальної вагомості сукупних досягнень конкурсанта в номінації. А також висвітлення діяльності конкурсанта в ЗМІ, авторитетних профільних установах та серед широких верств громадськості.

 

- Яка процедура висування кандидата та які при цьому подаються документи?

 

- Підприємства, установи, організації, самовисуванці, відповідно до запропонованих номінацій, визначають претендента на присвоєння звання «Молода людина року-2020» і подають до 19 червня 2020 року організаційному комітету міського конкурсу (вул. Спортивна, 6, тел. 5-14-51) наступні документи:

- клопотання колективу (особи) про присвоєння звання «Молода людина року -2020», що висуває кандидата (див. тут);

- характеристику-рекомендацію на кандидата (див. тут);

- копії грамот, дипломів тощо за відповідні  досягнення за 2019-2020 роки;

- детальна інформація про діяльність і досягнення протягом 2019-2020 років;

- ксерокопію паспорту та ідентифікаційного коду.

          До того ж, документи-подання кандидата на присвоєння звання «Молода людина року» від трудового колективу приймаються тільки за підписом керівника підприємства, установи, організації. До зазначеного переліку документів бажано додати інші  матеріали, які допоможуть розкрити досягнення кандидата та його соціальну вагомість.

 

- Як обиратимуть переможців і хто цим займатиметься?

 

На підставі рішення експертної ради оргкомітет обирає 10 переможців і 20 лауреатів (одного переможця та двох лауреатів у кожній із десяти номінацій).

До складу експертної ради міського конкурсу входять представники депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради, відділу освіти, молоді та спорту, відділу культури та туризму міської ради. Також за згодою: вчителі та викладачі закладів  освіти міста, представники ради підприємців, громадських організацій, Маловисківської РДА, Маловисківського  РВК, Маловисківського  відділу поліції ГУ НП України в Кіровоградській області, Маловисківського районного відділу У ДСНС України в Кіровоградській області, закладів юстиції, закладів охорони здоров’я. Рішення експертної ради враховується оргкомітетом при визначенні переможців та лауреатів конкурсу.

 

- Які відзнаки і коли отримають учасники конкурсу?

 

          - Переможці нагороджуються пам'ятними статуетками,  дипломами, нагрудними стрічками та подарунковими сертифікатами, лауреати – дипломами, нагрудними стрічками та подарунковими сертифікатами. Нагородження учасників конкурсу відбувається під час урочистої церемонії нагородження за участю міського голови, яку планується провести традиційно в День молоді – 28 червня 2020 року.

          Запрошуємо активну молодь взяти участь у конкурсі «Молода людина року-2020», а керівників подати кандидатури кращих працівників, вік і досягнення яких відповідають критеріям відбору кандидатів. Чекаємо на подання заявок до 19 червня 2020 року

 

(З Положенням про міський конкурс "Молода людина року-2020" можна ознайомитися тут)

 

Читали 1220 разів Останнє редагування Вівторок, 26 травня 2020 12:00

Архів Новин

« Липень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини