26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Понеділок, 01 червня 2020 13:53

ПЕРШОЧЕРГОВИ ПИТАННЯ КЕРІВНИЦТВА ОТГ: ВОДОПОСТАЧАННЯ «КОСТЯНТИНІВКИ», БЛАГОУСТРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ТА РОБОТА ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ ГРОМАДИ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

          У понеділок 1 червня Маловисківський міський голова Юрій Гульдас провів щопонеділкову нараду, в якій взяли участь заступники та керівники структурних підрозділів виконавчого комітету Маловисківської міської ради.

          Розпочинаючи зібрання Юрій Гульдас згадав, що зазвичай День захисту дітей 1 червня проходить в Маловисківській ОТГ весело і гамірно з чималою кількістю заходів та цікавих моментів для дітей та їх батьків. Однак нинішнього року, у зв’язку з карантином, пов’язаним з пандемією на коронавірусну інфекцію COVID-19, у звичному режимі дитячі заходи не проводяться.

          Насамперед Юрій Леонідович  поцікавився у начальника КП «Мала Виска МКП» Володимира Аврунова ходом робіт на водогоні, що має забезпечити водою жителів «Костянтинівки»: що зроблено і що ще належить зробити, аби абоненти вулиць Тобілевича, Матросова та Осипенко були з водою.

           Далі начальник КП «Мала Виска Водоканал» розповів про плани на наступний тиждень, а саме замінити насоси на двох свердловинах, обкосити санітарні зони та виконати ряд інших робіт.

           Про виконану роботу та плани на тиждень поінформував також начальник КП «Мала Виска МКП» Володимир Лисенко. Так, комунальники планують продовжити роботи в прибережній рекреаційній зоні біля маєтку Кудашевих, на вулицях Велігіна та Європейській, а також відповідно до плану робіт по міській вулично-шляховій мережі.

           У освітян міський голова поцікавився чи готові дошкільні навчальні заклади до прийому малечі і що заважає відкрити дитсадки вже з 1 червня. За результатами моніторингу, який провели працівники ДНЗ, частина батьків(особливо тих, хто працює) дошкільнят не проти відвідування дітьми дитсадків. Однак чимало батьків, зважаючи на ситуацію з COVID-19, поки що не готові відпустити своїх дітей в дитсадки. Втім, на думку Юрія Гульдаса, дитсадки мають готуватися серйозно і бути готовими до роботи з дотриманням відповідних протиепідеміологічних заходів. Адже за деякий час працівники закладів мають прийняти дошкільнят.

           На минулому тижні в учнів загальноосвітніх навчальних закладів завершилося навчання і відбулися останні дзвоники (пройшли вони онлайн). Втім в одинадцятикласників ще триває підготовка до складання ЗНО. Крім того пробне ЗНО відбудеться в міській ЗШ №3, тому до його проведення, за словами Юрія Гульдаса, й колектив навчального закладу має підготуватися якнайкраще.

            За інформацією з територій громади як у Паліївському, так і в Первомайському старостаті нині активно працюють щодо питань сплати податків та зборів, а саме земельного податку та орендної плати за землю. Крім того, в Паліївці планують заміну неробочих ламп нічного освітлення та обкошування зони відпочинку та дороги на кладовище, а в Первомайському – завершити монтаж дитячого майданчика.

           Заслухавши інформацію начальника КП «Центр надання соціальних послуг» Івана Хмари про роботу з підопічними одинокими престарілими громадянами, Юрій Гульдас акцентував увагу на необхідності своєчасної передачі в старостати (для забезпечення незахищених верств населення) речей, які були у вжитку, що містяни зносять до контейнеру, встановленого на центральній площі Малої Виски.

           Наостанок Юрій Гульдас побажав всім успіхів у роботі і міцного здоров’я.

 

Читали 802 разів Останнє редагування Понеділок, 01 червня 2020 13:57

Архів Новин

« Липень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Останні Новини