На Маловисківській станції переливання крові триваєноворічно-різдвяна акція "Здай кров-врятуй життя!"
Першими після оголошенняакції здали кров маловищани Михайло Касян, Олександр Кавун, Анастасія Єльнікова, Ірина Романова.
А жителі с.Оникієвезапросили нас до себе на Різдво 25 грудня, - говорить головний лікар станції переливання крові Микола Крикуненко.-Виїзна бригада обов'язково прибуде, чекайте!
Маловисківська станція переливання крові запрошуєвсіх небайдужих прийти на і здати кров для тих, хто цього потребує!
Акція триватиме до 10 січня 2025 року.
Маловисківська 






.jpg)





















