Страшна війна продовжується і продовжуються втрати наших Захисників, у яких попереду було ще все життя, але, на жаль, воно трагічно обірвалося...
Прощання з Анатолієм Дроботом розпочалося біля будинку де він жив. Там зібралися його рідні, друзі, мешканці громади, представники структурних підрозділів Маловисківської міської ради, щоб віддати шану і повагу світлій пам'яті воїна, який з честю виконав свій військовий обов'язок по захисту України.
Поминальну панахиду по полеглому воїну відслужив Маловисківський благочинний настоятель храму Праведної Єлизавети отець Тарас Василик.
Далі прощання продовжилося на Алеї Слави Центрального кладовища, де поховали Захисника.
Пам'ять воїна вшанували хвилиною мовчання.
Ведуча траурного мітингу директор Будинку культури Маловисківської міської ради Іванна Клименко від імені Маловисківської міської ради, виконавчого комітету, всіх жителів громади висловила щирі співчуття рідним загиблого Захисника, відзначила його жертовність і мужність, патріотизм і відповідальність за долю майбутнього України.
З прощальним словом на траурному мітингу також виступив офіцер відділення ЦВС Іван Снісар,який відзначив героїзм воїна і передав рідним прапор України та знамено єгерської бригади , де служив Анатолій Дробот.
Пам'ятаймо завжди, якою ціною виборюється перемога, бережімо світлу пам'ять про загиблих Захисників.