У Бобринці відбулися обласні спортивні ігри серед команд міських та сільських територіальних громад «Краща спортивна громада-2026». Спортивна подія об’єднала команди з різних громад Кіровоградщини, представників влади, спортивної спільноти та вболівальників.
Учасники випробовували свої сили у волейболі, футзалі, гирьовому спорті, настільному тенісі, шахах, шашках та дартсі.
За результатами змагань серед міських громад перемогла Маловисківська громада.
Тепер наші спорстмени представлятимуть Кіровоградщину на Всеукраїнському етапі спортивних ігор у Ворохті.