26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 31 грудня 2024

   30 грудня у міському будинку культури м.Мала Виска відбувся новорічний  захід, організований Євангельською Церквою «Нове життя» (пастор Сергій Тесленко) спільно з ГО «Милосердя Маловисківщини» (керівник Наталя Лягул).

До діток Маловисківської громади, які були запрошені на Новорічне свято , завітали Новорічні герої та ростові ляльки з м.Кропивницького.

Пролунали новорічні вітання, діти брали участь у іграх та руханках, усі отримали в подарунок солодощі.

Цього ж дня працівники міської ради, відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я та ветеранського хабу побували у сім’ях загиблих Героїв вручили дітям новорічні солодощі та привітали їх з Новорічними святами.

 
Опубліковано в Новини

  30 грудня 2024 року у Маловисківській міській раді відбулася остання в цьому році щотижнева апаратна нарада за участю старост старостинських округів, керівників комунальних підприємств та структурних підрозділів. Вів нараду міський голова Юрій Гульдас.

Це була остання апаратна нарада у 2024 році, який вже відходить у небуття.

Тому логічно, що на початку наради міський голова Юрій Гульдас підбив підсумки року, що минає.

У грудні 2024 року на заслужений відпочинок пішли начальник КП «Мала Виска МКП» Володимир Лисенко та начальник КП «Мала Виска ЖЕД» Марія Чмихун.

Обох керівників дуже добре знають мешканці громади, Володимир Павлович  та Марія Петрівна  Чмихун не один десяток років пропрацювали на своїх посадах, заслужили шану і повагу своєю працею і внесли вагомий вклад у розвиток своїх галузей та громади. Міський голова Юрій Гульдас подякував їм за багаторічну працю, і вручив квіти Марії Петрівні, яка була присутня у залі.

2024–й був тяжким роком, зазначив міський голова, адже українська держава все ще перебуває у стані війни, і найстрашніше те, вона забирає молоді, квітучі життя. Це горе не оминуло і Маловисківську громаду. Також ми повинні не забувати про тих, дякуючи кому ми можемо спокійно жити і працювати – це наші Збройні Сили. Міський голова побажав усім, хто захищає Україну від російського агресора, повернутися живими і здоровими до своїх сімей. Він закликав допомагати нашим захисникам і підтримувати українську армію.

Міський голова Юрій Гульдас подякував депутатському корпусу, старостам старостинських округів,  працівникам структурних підрозділів та комунальних установ за продуктивну роботу. Дякуючи відповідальній діяльності у грудні 2024 року прийнято бюджет Маловисківської громади на 2025 рік.

Міський голова привітав усіх присутніх з прийдешнім новим роком , побажав миру, добра, щастя та якнайшвидшої Перемоги України.

31 грудня, не дивлячись на святкування чи відзначення Нового року, комендантська година буде діяти як зазвичай, також буде забезпечено громадський порядок , а комунальна служба повинна потурбуватися, щоб освітлення вулиць міста було всю новорічну ніч.

У населених пунктах старостинських округів пройшло новорічні заходи, усім дітям громади було роздано новорічні подарунки.

З Паліївського старостинського округу повідомили, що дорогу до місцевого кладовища підсипано і впорядковано, а у Олександрівці з січня ймовірно вже відновить роботу сільський будинок культури.

Незважаючи на Новорічні свята, ми не повинні забувати,що війна – триває. Тому надзвичайно актуальною для всіх мешканців громади залишається допомога Збройним Силам України, адже так ми підтримуємо свою українську армію та наближаємо Перемогу України. Тому не забуваємо донатити на потреби військових.

Слава Україні!

 

 

Опубліковано в Новини

   Від усього серця радий вітати усіх Вас зНовим 2025роком!

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів.

Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього нашоїгромади. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.

Низький уклін нашим захисникам і захисницям, велика їм вдячність за мужність і патріотизм. Ми пишаємося нашими Героями. Водночас молимося за душі бійців, котрі загинули, захищаючи цілісність нашої держави. 

Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому, і головне з них – Перемога України!

Зустрічаючи Новий рік, побажаймо один одному Любові та Віри. Подаруймо найдорожче і найцінніше – тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним.

Нехай у кожній оселі будуть щастя й добробут, радість і удача, у кожній родині панують взаєморозуміння, злагода і любов.

З Новим роком, друзі!

 

З повагою міський голова                                                          Юрій ГУЛЬДАС

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Грудень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини